Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 800 200 900
Home  /  Karta zboží
logo
KARTA ZBOŽÍ
  Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray, lepidlo ve spreji, velké395.00 Kč
s DPH

Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray, lepidlo ve spreji, velké je rychleschnoucí transparentní lepidlo ve spreji vhodné pro aplikaci rovnou na pokožku. Lze jej využít v kombinaci s tejpovací páskou kinesiologickou i klasickou. Ekonomické balení tekutého lepidla Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray má obsah 295ml. Toto lepidlo na tejpy je vhodné jak pro sportovce používající tejpování často, tak pro jedince s citlivou pokožkou. Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray, lepidlo ve spreji, velké má navíc antiseptické účinky. Po aplikaci tejpovací páska lépe přilne a nesklouzne. Lepidlo navíc může omezit vznik puchýrů.ks
DALŠÍ INFORMACE
spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produktu

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galerie obrázků
Kontakt

O produktu


Kinesiotaping je způsob léčby zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti. TEMTEX kinesiology tape je od svého vzniku vyvíjen tak, aby napodoboval kvality lidské kůže, a proto je jedinečným prostředkem pro kinesio taping.

 

TEMTEX kinesiology tape je vyroben ze 100% bavlny. Má elastické vlastnosti dovolující roztažitelnost a smrštitelnost kinesio tapu v podélném směru. Právě tyto elastické vlastnosti umožňují kinesio tapu pracovat v souladu s měkkými tkáněmi a díky tomu je TEMTEX kinesiology tape vynikající způsob léčby chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, otoků, lymfedému i vnitřních orgánů.

Temtex