Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 800 200 900
Home  /  Karta zboží
logo
KARTA ZBOŽÍ
  Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray, lepidlo ve spreji, malé297.00 Kč
s DPH

Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray je tekuté transparentní lepidlo ve spreji. Toto rychleschnoucí lepidlo je vhodné i pro jedince s citlivou pokožkou. Sprej poskytuje zároveň i antiseptickou ochranu a hodí se tak i pro sportovce, kteří využívají tejpování často. Díky lepidlu na tejpy Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray tejpovací páska dobře přilne a nesklouzne z místa aplikace. Toto malé příruční balení je vhodné například na cesty, obsah spreje je 118ml. V nabídce máme také velkou ekonomickou verzi Mueller Tuffner® Pre-Tape Spray, lepidlo ve spreji, velké o 295ml.ks
DALŠÍ INFORMACE
spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produktu

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galerie obrázků
Kontakt

O produktu


Kinesiotaping je způsob léčby zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti. TEMTEX kinesiology tape je od svého vzniku vyvíjen tak, aby napodoboval kvality lidské kůže, a proto je jedinečným prostředkem pro kinesio taping.

 

TEMTEX kinesiology tape je vyroben ze 100% bavlny. Má elastické vlastnosti dovolující roztažitelnost a smrštitelnost kinesio tapu v podélném směru. Právě tyto elastické vlastnosti umožňují kinesio tapu pracovat v souladu s měkkými tkáněmi a díky tomu je TEMTEX kinesiology tape vynikající způsob léčby chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, otoků, lymfedému i vnitřních orgánů.

Temtex