Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 800 200 900
Home  /  Karta zboží
logo
KARTA ZBOŽÍ
  Mueller Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpů, malý332.00 Kč
s DPH

Mueller Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpů, malý je speciální výrobek vyvinutý pro snadné odstranění přilepené tejpovací pásky či zbytků lepidla na pokožce. Mueller Tape & Tuffner® Remover je šetrný k citlivé pokožce a funguje velice rychle, stačí ho nanést na tejpovací pásku a ta během několika vteřin sama povolí. Jedná se o příruční balení odstraňovače o 118ml. V nabídce máme také Mueller Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpů v ekonomickém balení o 295ml.ks
DALŠÍ INFORMACE
spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produktu

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galerie obrázků
Kontakt

O produktu


Kinesiotaping je způsob léčby zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti. TEMTEX kinesiology tape je od svého vzniku vyvíjen tak, aby napodoboval kvality lidské kůže, a proto je jedinečným prostředkem pro kinesio taping.

 

TEMTEX kinesiology tape je vyroben ze 100% bavlny. Má elastické vlastnosti dovolující roztažitelnost a smrštitelnost kinesio tapu v podélném směru. Právě tyto elastické vlastnosti umožňují kinesio tapu pracovat v souladu s měkkými tkáněmi a díky tomu je TEMTEX kinesiology tape vynikající způsob léčby chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, otoků, lymfedému i vnitřních orgánů.

Temtex