Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 800 200 900
Home  /  Karta zboží
logo
KARTA ZBOŽÍ
  Mueller Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), aerosolový sprej, malý297.00 Kč
s DPH

Mueller Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), aerosolový sprej, malý je rychleschnoucí bezbarvé lepidlo v praktickém příručním balení. Obsah lahvičky je 118ml. Lepidlo má široké použití, aplikovat ho můžete rovnou na pokožku a je vhodné pro všechny typy tejpů, od kinesiologických po klasické. Díky obsahu alkoholu lepidlo dobře drží a tejpovací páska lépe přilne a to i za předpokladu, že ho aplikujete na vlhkou pokožku. Díky Mueller Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), aerosolový sprej, malý lze navíc omezit vznik puchýřů.ks
DALŠÍ INFORMACE
spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produktu

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galerie obrázků
Kontakt

O produktu


Kinesiotaping je způsob léčby zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti. TEMTEX kinesiology tape je od svého vzniku vyvíjen tak, aby napodoboval kvality lidské kůže, a proto je jedinečným prostředkem pro kinesio taping.

 

TEMTEX kinesiology tape je vyroben ze 100% bavlny. Má elastické vlastnosti dovolující roztažitelnost a smrštitelnost kinesio tapu v podélném směru. Právě tyto elastické vlastnosti umožňují kinesio tapu pracovat v souladu s měkkými tkáněmi a díky tomu je TEMTEX kinesiology tape vynikající způsob léčby chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, otoků, lymfedému i vnitřních orgánů.

Temtex